Bal Seniora

Cała sala śpiewa z nami, tańcząc walca, walczyka parami...”. Nie tylko walczyk królował na Balu Seniorów, który odbył się w 26 października w świetlicy w Bukówce, ale również balet klasyczny.bal1

Po raz kolejny najbardziej aktywni Seniorzy z Gminy Słupsk spotkali się, by uczcić wspólnie święto ustanowione na ich część - Dzień Seniora.

Spotkanie zorganizował Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Głobinie oraz Kołem Gospodyń Wiejskich z Bukówki. Uczestnikami Balu, byli seniorzy, którzy każdego dnia pokazują, że wiek nie stanowi przeszkody w aktywnym spędzaniu czasu wolnego.

Podczas spotkania Nestorzy uczestniczyli w licznych konkursach oraz zabawach. Bardzo chętnie prezentowali także swoją twórczość, zabawiając zebranych gości dowcipami oraz przyśpiewkami.bal2 Punktem wieczoru, który wywołał szeroki uśmiech na twarzach wszystkich osób był występ Seniorek z Jezierzyc, które zaprezentowały fragment Jeziora Łabędziego. Fantazyjnie przygotowany występ został nagrodzony gorącą owacją.

Zabawa trwała do późnych godzin, a jej zakończenie przyniosło niedosyt i oczekiwanie na kolejne takie spotkania.
(em)

Dane kontaktowe

adres:
ul. Sportowa 9a

76-200 Słupsk

 

tel/fax:
59 840 16 82

 

e-mail:
gops@gminaslupsk.pl

 

godziny otwarcia ośrodka:
poniedziałek-piątek:
7.00 - 15.00
kasa czynna:
10.00 - 14.00

Odwiedza nas 58 gości oraz 0 użytkowników.