Ogólnopolska Karta Seniora 60+

oksOgólnopolska Karta Seniora to kolejna inicjatywa wychodząca naprzeciw potrzebom konsumentów po 60 roku życia. Ogólnopolska Karta Seniora uprawnia do zniżek i innych promocji w przeszło 1000 miejsc, w których jest ona honorowana. Ogólnopolska Karta Seniora jest przedsięwzięciem realizowanym przez jedno z krakowskich stowarzyszeń, ale zasięgiem obejmuje różne miasta w całej Polsce. Zobacz, na czym polega Ogólnopolska Karta Seniora, skąd pobrać i jak wypełnić formularz zgłoszeniowy, dokąd go wysłać i jak otrzymać kartę.


Ogólnopolska Karta Seniora uprawnia do korzystania ze zniżek i innych promocji oferowanych przez partnerów programu. Wbrew nieco mylącej nazwie Ogólnopolska Karta Seniora nie jest inicjatywą rządową, nie jest to również wynik współpracy samorządów z całej Polski.

W odróżnieniu od kart seniora, które wydają poszczególne samorządy, Ogólnopolska Karta Seniora wydawana jest przez organizację pozarządową – krakowskie stowarzyszenie MANKO.

 

Ogólnopolska Karta Seniora – ile to kosztuje?


Ile kosztuje Ogólnopolska Karta Seniora? Nic nie kosztuje. Jedyny koszt jaki należy ponieść związany jest z wysłaniem pocztą formularza zgłoszeniowego. Może to zrobić każda osoba, która ukończyła 60 lat i chce skorzystać z dostępnych dzięki Ogólnopolskiej Karcie Seniora promocji. Ewentualnie – jeśli ktoś chce, może dobrowolnie wesprzeć będące organizatorem Ogólnopolskiej Karty Seniora stowarzyszenie dowolnym datkiem pieniężnym.

 

Ogólnopolska Karta Seniora formularz zgłoszeniowy


Co zrobić, aby otrzymać Ogólnopolską Kartę Seniora? W pierwszej kolejności należy wejść na stronę internetową Głos Seniora. Stąd pobieramy i drukujemy formularz zgłoszeniowy dla uczestników programu Ogólnopolska Karta Seniora Formularz Zgłoszeniowy zawiera krótką sentencję:

„Proszę o przyjęcie mnie w poczet uczestników programu Ogólnopolska Karta Seniora. Oświadczam, że znane mi są postanowienia Regulaminu. Jednocześnie zobowiązuję się do jego przestrzegania”.


W dalszej części znajduje się zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez stowarzyszenie Manko dla celów statutowych, z zaznaczeniem, że ma się prawo do poprawiania owych danych oraz wyrażenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Podpisując się na formularzu, wyraża się też zgodę na otrzymywanie drogą e-mailową oraz pocztową informacji na temat dostępnych promocji i rabatów dla seniorów.

 

Ogólnopolska Karta Seniora – wniosek


Ubiegający się o wydanie Ogólnopolskiej Karty Seniora, wniosek wysyłają na adres stowarzyszenia MANKO: al. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków. Do listu z formularzem zgłoszeniowym należy dołączyć kopertę z adresem zwrotnym oraz znaczek. Dzięki temu otrzymamy Ogólnopolską Kartę Seniora na adres domowy.

 

Ogólnopolska Karta Seniora – zniżki


Lista firm i instytucji, które honorują Ogólnopolską Kartę Seniora i udzielają w związku z tym promocji i rabatów, cały czas się zmienia. Jak podaje na Facebooku stowarzyszenie MANKO, obecnie Ogólnopolską Kartę Seniora honoruje już ponad 1000 miejsce. Siłą rzeczy nie jesteśmy w stanie ich wymienić, natomiast cała lista dostępna jest w Internecie. Chcąc skorzystać ze zniżki, możemy na stronie zawęzić wyszukiwanie do obszaru interesującego nas województwa, a także wybrać jedną z kategorii, takich jak:

BAZA FIRM HONORUJĄCYCH KARTĘ SENIORA JEST DOSTĘPNA NA: www.glosseniora.pl

w767

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz-dla seniora 2018.pdf)Formularz-dla seniora 2018.pdf[ ]510 kB

Dane kontaktowe

adres:
ul. Obrońców Wybrzeża 2

76-200 Słupsk

 

tel/fax:
59 842 84 02

 

e-mail:
gops@gminaslupsk.pl

 

godziny otwarcia ośrodka:
poniedziałek: 7.00 - 16.30
wtorek: 7.00 - 15.00
środa: 7.00 - 15.00
czwartek: 7.00 - 15.00
piątek: 7.00 - 13.30
kasa czynna:
poniedziałek: 10.00 - 15.30
wtorek-czwartek: 10.00 - 14.00
piątek: 10.00 - 12:30

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.