Pracownicy

KIEROWNIK 

Ewa Roszyk

 pokój nr 10 tel. 59 840 16 82,

 e-mail: kierownik@gops.slupsk.pl 

 

GŁÓWNA KSIĘGOWA 

 Dorota Zabłocka

 pokój nr 6 tel. 59 840 16 82 wew.27

 e-mail:  dzablocka@gops.slupsk.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ I KADRY

Agnieszka Janeczek

 pokój nr 6 tel. 59 840 16 82 wew. 27

 e-mail: ajaneczek@gops.slupsk.pl

 

Sabina Krawiec

 pokój nr 6 tel. 59 840 16 82 wew. 38

 e-mail: skrawiec@gops.slupsk.pl

 

 

KASA 

Bożena Zielińska

 pokój nr 1 tel. 59 840 16 82 wew. 28

 e-mail: bzielinska@gops.slupsk.pl

 

SEKRETARIAT

Wiesława Werra

 pokój nr 9 tel. 59 840 16 82 wew. 21

 e-mail: wwerra@gops.slupsk.pl

 

POMOC SPOŁECZNA

 

Paulina Brzezińska - starszy specjalista pracy socjalnej

pokój nr 3 tel. 59 840 16 82 wew. 24

e-mail: pbrzezinska@gops.slupsk.pl

 

Joanna Chrzanowska - specjalista pracy socjalnej

 pokój nr 2, tel. 59 840 16 82 wew. 25

 e-mail: jchrzanowska@gops.slupsk.pl 

  

Małgorzata Dobrosielska - pracownik socjalny

 pokój nr 4 tel. 59 840 16 82 wew. 22

 e-mail: mdobrosielska@gops.slupsk.pl

 

Katarzyna Kojder - starszy specjalista pracy socjalnej

 pokój nr 4, tel. 59 840 16 82 wew. 22

 e-mail: kkojder@gops.slupsk.pl

 

Magdalena Król - pracownik socjalny

pokój nr 4, tel. 59 840 16 82 wew. 22

e-mail: mkrol@gops.slupsk.pl

 

Irena Rajszczak – starszy pracownik socjalny

 pokój nr 3, tel. 59 840 16 82 wew. 24

 e-mail: irajszczak@gops.slupsk.pl

  

Ewa Rekowska - starszy specjalista pracy socjalnej

 pokój nr 3, tel. 59 840 16 82 wew. 24

 e-mail: erekowska@gops.slupsk.pl

  

Emilia Sorbian - starszy specjalista pracy socjalnej 

pokój nr 2, tel. 59 840 16 82 wew. 25

e-mail: esorbian@gops.slupsk.pl

 

 

ŚWIADCZENIA RODZINNE

Mariola Friedenstab  

pokój nr 6, tel. 59 840 16 82 wew. 23

e-mail: mfriedenstab@gops.slupsk.pl 

 

ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE 500+

Angelika Nejmant

pokój nr 7, tel. 59 840 16 82 wew. 30

e-mail: anejmant@gops.slupsk.pl

Karolina Stojanowska

pokój nr 7, tel. 59 840 16 82 wew. 30

e-mail: kstojanowska@gops.slupsk.pl

Ewelina Kowalczyk

pokój nr 7, tel. 59 840 16 82 wew. 30

e-mail: ekowalczyk@gops.slupsk.pl

 

FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

Magdalena Lewandowska

 pokój nr 8, tel. 59 840 16 82 wew. 26

 e-mail: mlewandowska@gops.slupsk.pl

 

STYPENDIA SZKOLNE i FUNDUSZ ALIMENTACYJNY

DODATKI MIESZKANIOWE, ENERGETYCZNE

Szymon Adam Rohde - inspektor 

 pokój nr 8, tel. 59 840 16 82 wew. 20

 e-mail: srohde@gops.slupsk.pl

 

KARTA DUŻEJ RODZINY I KARTA SENIORA

Wiesława Werra

pokój nr 9 tel.59  840 16 82 wew. 21

 e-mail: wwerra@gops.slupsk.pl

 

LOKALNY ANIMATOR USŁUG OPIEKUŃCZYCH

Agnieszka Budkowska

pokój nr 9 tel. 59 840 16 82 wew. 31

e-mail: abudkowska@gops.slupsk.pl

 

 

ASYSTENT RODZINY

Małgorzata Czerniło

pokój nr 2, tel. 59 840 16 82 wew. 25

e-mail: mczernilo@gops.slupsk.pl

 

 

Dane kontaktowe

adres:
ul. Sportowa 9a

76-200 Słupsk

 

tel/fax:
59 840 16 82

 

e-mail:
gops@gminaslupsk.pl

 

godziny otwarcia ośrodka:
poniedziałek-piątek:
7.00 - 15.00
kasa czynna:
10.00 - 14.00

Odwiedza nas 178 gości oraz 0 użytkowników.