Struktura organizacyjna i rejony pracy socjalnej

Kierownik GOPS - Ewa Roszyk

Główny Księgowy - Dorota Zabłocka

Księgowość i kadry - Agnieszka Janeczek, Sabina Krawiec

Kasjer - Bożena Zielińska

Świadczenia rodzinne - Mariola Friedenstab

Świadczenia rodzinne i wychowawcze (500+) - Angelika Nejmant, Ewelina Kowalczyk

Fundusz alimentacyjny - Magdalena Lewandowska, Szymon Adam Rohde

Stypendia szkolne  - Szymon Adam Rohde

Asystent Rodziny - Małgorzata Czerniło, Beata Leoś

Karta Dużej Rodziny, Karta Seniora - Marlena Wąs

Dodatki Mieszkaniowe, Energetyczne - Szymon Adam Rohde

Sekretariat - Wiesława Werra - pełni zastępstwo w czasie nieobecności kierownika ośrodka

 

 

Pracownicy socjalni:

 

REJON I - Katarzyna Kojder

Dyżur - wtorek i czwartek

REJON: Bydlino, Strzelinko, Strzelino, Włynkówko, Włynkowo,

 

REJON II - Joanna Chrzanowska

Dyżur: środa i piątek

REJON: Głobino, Krępa, Kusowo, Łupiny, Płaszewko, Stanięcino, Bierkowo PGO,

 

REJON III - Dorota Miękus-Płodzień

Dyżur: poniedziałek i czwartek

Rejon: Warblewo, Warblewko, Redzikowo SHR

 

REJON IV - Paulina Brzezińska

Dyżur: poniedziałek i czwartek

Rejon: Karżcino, Jezierzyce Osiedle, Niewierowo, Siemianice (ul. Brzozowa, Grabowa, Jaworowa, Jodłowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Modrzewiowa, Rzemieślnicza),

 

REJON V - Magdalena Król (prowadzenie wolontariatu w GOPS Słupsk)

Dyżur: wtorek i piątek

REJON: Bukówka, Kępno, Lubuczewo, Siemianice (ul. Agrestowa, Akacjowa, Bratkowa, Czereśniowa, Fiołkowa, Graniczna, Jagodowa, Jaśminowa, Kościelna, Ku Słońcu, Kwiatowa, Lawendowa, Makowa, Malinowa, Miętowa, Migdałowa, Ogrodowa, Parkowa, Piaskowa, Rumiankowa, Skrzypowa, Spacerowa, Szafranowa, Wiśniowa, Ziołowa), Wrzeście,

 

REJON VI - Ewa Rekowska

Dyżur: poniedziałek i środa

REJON: Bierkowo, Bruskowo Małe, Bruskowo Wielkie, Gać, Krzemienica, Redęcin, Swołowo, Wierzbięcin.

 

REJON VII - Małgorzata Dobrosielska (pełni funkcję koordynatora Gminnego Zespołu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie)

Dyżur – poniedziałek i środa

REJON: Kukowo, Lękwica, Wiklino.

 

REJON VIII - Irena Rajszczak

Dyżur - wtorek i piątek

REJON: Rogawica, Siemianice (ul. Boczna, Bukowa, Bursztynowa, Cicha, Dębowa, Kolejowa, Krótka, Leśna, Łąkowa, Miejska, Miodowa, Młyńska, Perłowa, Pogodna, Polna, Przyjazna, Robotnicza, Rybacka, Słoneczna, Słupska, Sosnowa, Spokojna, Szmaragdowa, Świerkowa, Tęczowa, Wiejska, Złota, Żytnia ), Grąsino, Jezierzyce SHR, Swochowo.

 

REJON IX - Emilia Sorbian

Dyżur: wtorek i czwartek

REJON: Gajki, Gałęzinowo, Redzikowo Os., Wielichowo, Wieszyno,

 

Dane kontaktowe

adres:
ul. Obrońców Wybrzeża 2

76-200 Słupsk

 

tel/fax:
59 842 84 02

 

e-mail:
gops@gminaslupsk.pl

 

godziny otwarcia ośrodka:
poniedziałek: 7.00 - 16.30
wtorek: 7.00 - 15.00
środa: 7.00 - 15.00
czwartek: 7.00 - 15.00
piątek: 7.00 - 13.30
kasa czynna:
poniedziałek: 10.00 - 15.30
wtorek-czwartek: 10.00 - 14.00
piątek: 10.00 - 12:30

Odwiedza nas 119 gości oraz 0 użytkowników.