SZKOLENIA

Gmina Słupsk bliżej mieszkańców!

 

logo fe wer

 

 

 

 

 

 

 

 

Gmina Słupsk bliżej mieszkańców!

 

Z radością informujemy, że dwa nasze projekty: „Bliżej mieszkańców – utworzenie Centrum Usług Społecznych w gminie Słupsk” oraz „Bliżej mieszkańców – usługi indywidualnego transportu door-to-door na terenie gminy Słupsk” otrzymały dofinansowanie na łączną kwotę 3,2 mln zł.

Stuprocentowe dofinansowanie, jakie gmina Słupsk otrzymała na realizacje projektów nie obciąży budżetu gminy. 

Czytaj więcej: Gmina Słupsk bliżej mieszkańców!

Bezpłatne szkolenia

Zapraszamy mieszkańców Gminy Słupsk na bezpłatne szkolenie z zakresu podstawowej obsługi komputera oraz Internetu w ramach projektu  „E-obywatel nowe umiejętności cyfrowe” .

Zapraszamy mieszkańców Gminy Słupsk na bezpłatne szkolenie z zakresu podstawowej obsługi komputera oraz Internetu w ramach projektu  „E-obywatel nowe umiejętności cyfrowe” . Celem szkolenia jest dostarczenie wiedzy oraz umiejętności pozwalających na korzystanie z komputera i systemu operacyjnego Windows, pracę z plikami i folderami, obsługę klawiatury i myszy, a także obsługę Internetu w zakresie uruchamiania stron internetowych, poruszania się po nich oraz wyszukiwania informacji. 

Szkolenie skierowane jest do osób które ukończyły 18 rok życia. Dedykowane  przede wszystkim osobom początkującym, które nie znają zasad obsługi komputera i nie potrafią korzystać z Internetu w stopniu podstawowym. Osoby, które ukończą szkolenie, nabędą wiedzę i umiejętności wystarczające do skorzystania z dowolnego z pozostałych szkoleń podstawowych 

Szkolenie odbędzie się 21 listopada 2019 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk, ul. Sportowa 34 w godzinach 8:00-16:00 (8 godz.). Organizator szkolenia zapewnia materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

W celu przystąpienia do szkolenia należy wypełnić dokumenty zgłoszeniowe dostępne na stronie  internetowej Urzędu Gminy   (https://www.gminaslupsk.pl/aktualnosci/pokaz/1388_bezplatne_szkolenie_dla_mieszkancow)   lub w siedzibie Urzędu Gminy Słupsk, budynek A, pok 8,9.  Wszelkie pytania należy kierować pod nr tel. 598 42 84 60 w. 50 lub 51, lub osobiście w Urzędzie Gminy Słupsk, bud. A, pok. 8 lub 9.

 

Załączniki:
Pobierz plik (szkolenie.pdf)szkolenie.pdf[ ]225 kB

Oferta edukacyjna - MEDYK

PLAKAT oferta edukacyjna 20192677

"Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” II edycja

Rozpoczęto nabór do projektu unijnego pn. „Od szkolenia do zatrudnienia – EFS” II edycja .

Szczegóły w załączniku

Załączniki:
Pobierz plik (projekt ohp - 2019.pdf)projekt ohp - 2019.pdf[ ]336 kB

Jak Fundusze Europejskie wspierają osoby 50+

 

cid a331fb77 8df4 45a9 ae99 ef617cd91b5f

 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 24 października 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez osoby powyżej 30 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.  
 
W programie spotkania m.in.:
  • ​Fundusze Europejskie dla osób 50+. Wprowadzenie: 5 kroków jak skorzystać z dofinansowania, formy wsparcia, najważniejsze pojęcia, kryteria dostępu.
  • Aktualne i planowane wsparcie dla osób 50+ – Omówione zostaną możliwości samozatrudnienia oraz podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych. Uczestnik spotkania dowie się jak skorzystać z bezpłatnych kursów językowych, komputerowych lub doskonalących umiejętności zawodowe. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich ws​każą także jak pozyskać dotację na założenie własnej działalności gospodarczej.     
  • Instrumenty zwrotne – Przedstawimy ofertę wsparcia zwrotnego jako alternatywę dla dotacji na założenie działalności gospodarczej i kształcenie. 
  • Usługi społeczne dla mieszkańców Słupska – Przedstawiciel Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Słupsku omówi założenia realizowanych projektów, skierowanych do mieszkańców Słupska.
  • Dni Ubezpieczonego w ZUS – Pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Słupsku powiedzą o prawach i obowiązkach ubezpieczonych. Będzie to także doskonała okazja do indywidualnej porady dotyczącej kwestii ubezpieczeń społecznych.
  • Aktywny senior – Poinformujemy na jakie wsparcie może liczyć osoba 60+.
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich

Czytaj więcej: Jak Fundusze Europejskie wspierają osoby 50+

Dane kontaktowe

adres:
ul. Obrońców Wybrzeża 2

76-200 Słupsk

 

tel/fax:
59 842 84 02

 

e-mail:
gops@gminaslupsk.pl

 

godziny otwarcia ośrodka:
poniedziałek: 7.00 - 16.30
wtorek: 7.00 - 15.00
środa: 7.00 - 15.00
czwartek: 7.00 - 15.00
piątek: 7.00 - 13.30
kasa czynna:
poniedziałek: 10.00 - 15.30
wtorek-czwartek: 10.00 - 14.00
piątek: 10.00 - 12:30

Odwiedza nas 331 gości oraz 0 użytkowników.